Hacıabdullahoğlu Şirket ve Kuruluşları olarak dinamik ve genç kadrolarımızla inşaatın her alanındaki tüm yenilik ve gelişmeleri takip ederek sorunlara akılcı ve pratik çözümler üretmeye devam etmektedir. Türkiye de faaliyetlerine devam eden Hacıabdullahoğlu Şirket ve Kuruluşları başardığı önemli projeler ile hızla ilerleyen sektördeki tercih edilen firmalar arasına girmiştir. Hacıabdullahoğlu Şirket ve Kuruluşlarının esas hedefi hiç şüphesiz ki gelecek talepleri ve tercihleri dikkate alarak hemde kendi teknik bilgi birikimlerini ortaya koyarak bilgi paylaşımına dayalı modern inşaat teknolojilerini uygulamak taahhüt ettiği işleri zamanında ve gönül rahatlığı içerisinde yapmanın mutluluğunu yaşamak ve yaşatmaktadır.

  • Misyonumuz; Sistematik, tutarlı ve eleştirel bakış açısına sahip kimliğimizi oluşturan değerlerimizi hem koruyup hem de geliştirerek toplumumuzun huzur ve devamlılığına katkıda bulunarak bu amaçlar doğrultusunda kamu kuruluşlarına önemli ve özel yapılar kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz.
  • Vizyonumuz; Dürüstlük ilkelerine bağlı kalarak işlerimizi teknik standartlara ve iş ahlakına uygun  yapmaktır. Bu vesile ile çıtamızı bir adım daha ileri taşımanın mutluluğunu sizlerle paylaşıyoruz.

Saygılarımızla…
Ahmet Semih HACIABDULLAHOĞLU

ses_hakkimizda